Wyjazd w nieznane.

Trzeci wyjazd z rzędu naszego zespołu, tym razem planowy. Pojedziemy na mecz do Kowalowa z miejscową Pogonią.

Nasz rywal w tym sezonie w 4 meczach zdobył jeden punkt i strzelił 4 gole, a stracił 18. W meczach u siebie Pogoń raz zremisowała i raz przegrała, strzeliła 3 gole, a straciła 9.

Kowalów w zeszłym sezonie grał w innej grupie klasy B i nie mieliśmy okazji spotkać się w najnowszej historii. Będzie to zatem swoisty wyjazd w nieznane i trzeba będzie się mocno skupić by wygrać to spotkanie, bo takie mecze są najgorsze, bo nie wiadomo czego możemy się spodziewać po przeciwniku.

Mecz zostanie rozegrany o godzinie 11:00 na boisku w Kowalowie. Mecz poprowadzi sędzia Soja jako główny arbiter.

Wyjazdy:

Oława, biedronka obok stadionu 9:00

Gać 9:10

Godzikowice 9:15

Chwalibożyce 9:20

Niemil/ Oleśnica Mała 9:25

Wszyscy na mecz stawiamy się w dresach klubowych i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Proszę poinformować trenera o obecności na meczu do soboty do godziny 12:00.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: