Strzeleckie popisy.

W ostatniej kolejce strzelcy goli jak już uderzali to hurtowo. W meczu z Amatorem Oleśnica Mała skutecznością błysną Bartłomiej Żurawski z Rzemieślnika, który zdobył 6 goli (na 7 goli całego zespołu), troszkę gorszy był nasz snajper- Mateusz Kuś, który w Kotowicach zdobył 5 goli, tuż za nim z 4 golami Paweł Łagodziński z Logana, który strzelał w Jegłowej. Jak już wiecie po ostatniej kolejce liderem klasyfikacji strzelców był Nasz snajper Mateusz Kuś, który jeszcze bardziej śrubuje swój rekord. Dołożył 5 goli i teraz w 10 ostatnich meczach ma zdobytych 26 bramek co daje średnią 2,6 gola na mecz. Ogólnie ma tych goli już 38 co jest wynikiem niesamowitym! Jego ogólna średnia to 1,4 gola na mecz!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW KLASY B 2018/2019

1. Mateusz Kuś (Burza) 38 goli (+5)

2. Ireneusz Stupeń (Logan) 32 gole (0)

3. Rafał Stanik (Czarni/ Bór Zaodrze) 28 goli (+2)