Przedostatni wyjazd w tym sezonie.

W niedzielę czeka nas przedostatni wyjazd w tym sezonie, pojedziemy do Kotowic na mecz z tamtejszą Odrą.

Odra do tej pory zdobyła 12 punktów za 2 wygrane 6 remisów i 17 porażek, strzelając przy tym 34 gole i tracąc 102. Ten bilans pozwala jej zajmować w tabeli 13 miejsce. W meczach w Kotowicach kibice zobaczyli 1 wygraną, 4 remisy i 8 porażek Odry. Mogli oklaskiwać 22 bramki dla gospodarzy i zobaczyć 50 goli gości. W rundzie wiosennej Odra zdobyła 9 ze swoich 12 punktów i trzeba powiedzieć, że nawet przegrywając Kotowice prezentują się o wiele lepiej niż w końcówce 2018 roku. Do meczu nasz rywal przystąpi po porażce w ostatniej kolejce w Sobocisku.

Burza natomiast kontynuuje dobrą passę w tej rundzie i gdyby policzyć tylko rundę wiosenną to nasz zespół zajmuje 2 miejsce w tabeli, obecnie Burza ma na koncie 5 wygranych z rzędu i z takim bilansem przystąpi do meczu. Obecnie na wyjazdach wygraliśmy 4 razy, 4 razy zremisowaliśmy i przegraliśmy również 4 mecze, za to w rundzie wiosennej mamy na wyjazdach bilans 2-1-1.

W meczu jesiennym rozgrywanym w Chwalibożycach wygraliśmy dość gładko 6:1 po dwóch golach Mateusza Kusia, oraz golach Jarka Mazura, Grześka Książka, Konrada Kusia i nie grającego już w naszych barwach Tomka Stachowicza.

Bilans meczów z Odrą Kotowice:

2018/2019- Klasa B- Dom- Wygrana 6:1

2010/2011- Klasa B- Dom- Wygrana 5:0, Wyjazd- wygrana 6:2

2009/2010- Klasa B- Dom- Wygrana 4:0, Wyjazd- wygrana 2:0

2008/2009- Klasa B- Dom- Wygrana 4:1, Wyjazd- Przegrana 6:3

Bilans: 7 meczy- 6 wygranych- 1 porażka. Bramki 30-10.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę w Kotowicach o godzinie 11:00, a zawody poprowadzi sędzia Buraczewski.

Wyjazdy:

Chwalibożyce/ Niemil/ Gać 9:20

Oława- Biedronka obok stadionu 9:30

Oława- przystanek obok McD 9:40

Zawodnicy na meczu stawiają się w klubowych dresach i zabierają ze sobą dowody tożsamości!

Naszych kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a zawodnikom życzymy powodzenia!