Mamy lidera strzelców!

Stało się to co się stać musiało, czyli tempo strzelania goli przez naszego snajpera Mateusza Kusia wreszcie wywindowało go na czoło klasyfikacji strzelców! W ostatnim meczu Mateusz 3 razy pokonał bramkarza rywali, a kontuzja dotychczasowego lidera spowodowała brak polepszenia jego dorobku. Mateusz na 4 kolejki przed końcem jest liderem, co nie oznacza, że rywale składają broń, zawodnicy za plecami Mateusza mają jeszcze stosunkowo kilka łatwych meczy co zwiastuje ciekawą końcówkę rywalizacji strzelców. Mateusz w ostatnich 9 meczach zdobył 21 goli, co daje średnią 2,33 gola na mecz, nasz zawodnik jest jednocześnie posiadaczem największej ilości meczy z golem z rzędu, aktualnie wynosi ona właśnie 9 meczy!

Strzelcy 2018/2019

1. Mateusz Kuś (Burza) 33 gole (+3)

2. Ireneusz Stupeń (Logan) 32 gole (0)

3. Rafał Stanik (Czarni/ Bór Zaodrze) 26 goli (0)