Zmiany, zmiany, zmiany.

Winni jesteśmy naszym czytelnikom kilka informacji o zmianach jakie nastąpiły w naszym zespole.

Na walnym zgromadzeniu 22 lipca postanowiono przyjąć dymisję dotychczasowego zarządu, który sprawował tę funkcję od 12 lat. Jednocześnie powołano do życia nowe władze klubu. Nowym prezesem został kapitan zespołu Piotr Słonina, wiceprezesem został Maciej Krzyżewicz, skarbnikiem został inny zawodnik Krzysztof Czarnecki. Ponadto w skład zarządu weszli dotychczasowy wiceprezes Szczepan Cinkowski, kierownikiem klubu nadal pozostał Jacek Kobylowski. Powołano funkcję kierownika pierwszego zespołu, którym został kolejny z naszych zawodników Piotr Kwiatkowski.

Jednocześnie sponsorem klubu nadal pozostał Krzysztof Bartyzel wraz z firmą Dombud. Pierwszą najważniejszą chyba decyzją nowego zarządu było przyjęcie dymisji dotychczasowego trenera Wojciecha Kaszuba i powołanie w jego miejsce trenera Adama Piotrowskiego, który niedawno był asystentem w trzecioligowej Foto-Higienie Gać. Trenerem zespołu juniorów (tym razem zgłoszonego do ligi juniorów starszych) nadal pozostanie Piotr Kwiatkowski.

Teraz słowo o kadrze zespołu, pewne jest odejście trzech podstawowych zawodników Tomasza Watrala, Artura Gancarczyka i Przemysława Sekuły, którym serdecznie dziękujemy za grę. Innych ubytków zarząd nie przewiduje, pomimo zainteresowania naszymi zawodnikami nadal nie ma konkretów i z wiadomości od nowego prezesa wynika, że zespół nie zamierza się w dalszym ciągu osłabiać. Dodatkowo do pierwszego zespołu dołączyli najzdolniejsi juniorzy z drużyny trenera Kwiatkowskiego, z wypożyczenia wraca Norbert Krzyżewicz, a ostatnio na treningach obecni są byli zawodnicy naszego klubu, którzy chcą wrócić do zespołu. Dodatkowo niedługo z za granicy wraca Marcin Mihułka, który zadeklarował chęć dalszej gry w naszym zespole.

Zespół trenuje ostro trzy razy w tygodniu i przygotowuje się do sezonu w klasie A. Widoki są dobre i oby tak dalej!