Wygrać dla siebie.

10 już kolejka ligowa zbliża nas do końca roku kalendarzowego, w niedzielę mamy nadzieję, że sportowa złość będzie w nas i pokażemy wszystkim na co nas stać jeśli tylko sędzia nam nie przeszkadza. Do Chwalibożyc przyjeżdża Jankowianka Wierzbno. Nam przyświeca jeden cel, wygrać dla siebie, dla podtrzymania wiary w to, że jesteśmy na dobrym kursie i cały nasz wysiłek nie idzie na marne.

Nasz rywal w 9 meczach zdobył 14 punktów i strzelił 22 gole tracąc 12. Jankowianka zajmuje 6 miejsce w tabeli i jest tuż za nami, traci do nas 2 punkty. Wierzbno w meczach wyjazdowych zdobyło połowę swojego dorobku, strzeliło 13 goli i straciło 7. W ostatniej kolejce dość niespodziewanie Jankowianka przegrała w Wierzbnie z Czarnymi Sobocisko 1:2.

Czeka nas zatem kolejny trudny pojedynek ligowy w którym musimy pokazać co najmniej tak dobrą grę jak w ostatnim meczu w Przewornie, bo rywal gra równo i ciężko go pokonać. W zeszłych sezonach nie mieliśmy okazji zagrać ze sobą meczy ligowych, nasz rywal grywał na niższych poziomach rozgrywkowych. Najlepszym strzelcem naszego rywala jest Krzysztof Wiśniewski z 4 golami na koncie.

Mecz zostanie rozegrany na boisku w Chwalibożycach w niedzielę o godzinie 11:00. Zawody poprowadzą Pan Włodarczyk jako sędzia główny oraz Panowie Ostrowski i Mikołajczyk jako liniowi.

Zbiórka zawodników w szatni 9:30, proszę zabrać ze sobą dowody tożsamości, a na mecz przychodzimy w klubowych dresach!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a naszym piłkarzom życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają: