Wreszcie zaczynają.

Po bardzo długiej zimowej przerwie Burza wreszcie zagra mecz o stawkę. W najbliższą niedzielę do Chwalibożyc zawita LZS Ścinawa Polska.

Nasz przeciwnik aktualnie zajmuje 10 miejsce w tabeli i ma na koncie 5 punktów, Ścinawa strzeliła 22 gole i straciła 39. W meczach wyjazdowych nasi najbliżsi przeciwnicy zdobyli 4 punkty raz wygrali, zremisowali i ponieśli 4 porażki, strzelili przy tym 13 goli i stracili 29. W pierwszym wiosennym meczu rozegranym dwa tygodnie temu ulegli Czarnym w Sobocisku 2:0.

Mecz zostanie rozegrany o godzinie 14:00 na boisku w Chwalibożycach. Sędzia meczu będzie Pan Chruszcz.

Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 12:45- proszę przybyć punktualnie!

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą rezerwowy komplet stroi (jeśli ktoś ma go w domu), proszę nie zapomnieć o dowodach tożsamości! Proszę poinformować trenera o swojej obecności do soboty do godziny 18:00!

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz i jednocześnie informujemy, że w związku ze zniszczeniami na trybunach zostały one tymczasowo rozebrane i mecz można oglądać tylko od strony szatni stojąc za ogrodzeniem- za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Zawodnikom życzymy powodzenia i 3 punktów!