Wyjazd zamiast meczu u siebie.

Jak już wiecie w niedzielę Burza po raz kolejny zagra na wyjeździe, przez budowę która trwa w nieskończoność w sąsiedztwie boiska, tym razem zagramy w Godzikowicach z Polonią.

Nasz rywal do tej pory zdobył 3 punkty za jedno zwycięstwo i dwie porażki, Polonia strzeliła 7 goli i straciła 8. W meczach u siebie Godzikowice poniosły dwie porażki strzeliły 3 gole i straciły 7.

W zeszłym sezonie to Burza dwukrotnie wygrała z Polonią w obu przypadkach 4:1, najpierw w rundzie jesiennej dwa gole zdobył Damian Wróbel i dwa Mateusz Kuś, a w rundzie wiosennej na boisku Polonii hat trickiem popisał sięAdrian Purzyński a gola dołożył Mateusz Kuś. Co ciekawe w jesiennym pojedynku bramkę dla Godzikowic zdobył Adrian Głowacki, który obecnie jest naszym zawodnikiem.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Godzikowicach. Niestety powstało zamieszanie z obsadą sędziowską i pomimo naszych apeli nadal widnieje obsada do Chwalibożyc i jest to trójka sędziowska. Zobaczymy, czy nasz dzisiejszy mail wpłynie na DZPN.

Zbiórka zawodników o godzinie 9:30 w naszej szatni stamtąd wszyscy razem udamy się na mecz. Przypominamy o tym, że po meczu wszyscy ponownie spotykamy się w Chwalibożycach!

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach oraz zabieramy ze sobą dowody tożsamości.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz, a piłkarzom życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: