Wygrać z Czarnymi!

Jutro czeka nas pierwszy z dwóch meczy wyjazdowych po rząd. Udamy się do Sobociska na mecz z tamtejszymi Czarnymi. Czarni zajmują 10 miejsce w tabeli z 17 punktami za 5 wygranych dwa remisy i 5 przegranych. Sobocisko strzeliło 30 goli i straciło 28. W meczach domowych Czarni dwa razy wygrali dwa razy przegrali i raz zremisowali, strzelili 16 bramek i stracili 11. Nam przyświeca jeden cel, wygrać i gonić czołówkę!

W zeszłym sezonie w rundzie jesiennej Burza zremisowała na wyjeździe 2:2 po dwóch golach Damiana Wróbla, a u siebie przegraliśmy 2:3, gole dla nas strzelili wtedy Mirek Gramiak I Mateusz Kuś.

Zaskoczeniem historycznym jest fakt, że w meczach ligowych spotkaliśmy się z naszym najbliższym rywalem dopiero w zeszłym sezonie, zatem w meczach ligowych jeszcze z Czarnymi nie wygraliśmy! Pora zakończyć tą serię!

Mecz zostanie rozegrany w Sobocisku o godzinie 12:00. Mecz jako jedyny arbiter poprowadzi Pan Nalewajski

Wyjazdy:

Chwalibożyce 10:15

Niemil/ Gać/ Godzikowice 10:20

Oława biedronka obok stadionu 10:30

Na zbiórkę przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: