Trudny wyjazd- kolejny test!

W najbliższą niedzielę naszą Burzę czeka niezwykle trudne zadanie. Pojedziemy do Przeworna na mecz z niepokonanym jeszcze w tym sezonie Ogniskiem. Będzie to zatem kolejny test naszego zespołu, który pokaże nam w jakim miejscu jesteśmy i na co nas stać.

Nasz rywal zajmuje w tabeli 3 miejsce i ma tyle samo punktów co Burza, czyli 16. Złożyły się na to 4 wygrane i 4 remisy. Ognisko strzeliło do tej pory 20 goli i straciło tylko 8 (3 najlepszy wynik w lidze). W meczach rozgrywanych w Przewornie Ognisko wygrało dwa razy, raz zremisowało, strzeliło 9 goli i straciło tylko 2. W ostatniej kolejce Przeworno dość niespodziewanie będąc faworytem meczu zremisowało w Sobocisku 3:3.

W zeszłym sezonie nie mieliśmy okazji zagrać z tym rywalem, ponieważ grał on w innej grupie klasy B. Historycznie nasze pojedynki sięgają czasów A-klasy gdy Burza dobijała się skutecznie do bram okręgówki. Burza wygrywała w sezonie 2011/2012 u siebie 6:1 i w Przewornie 2:1, natomiast w sezonie 2012/2013 w Przewornie było 1:1, a w Chwalibożycach padł hokejowy wynik 5:3. Co ciekawe w tamtym meczu gola zdobył nasz obecny trener Piotr Kwiatkowski, zatem będzie on pamiętał doskonale ten pojedynek.

Mecz zostanie rozegrany w Przewornie w niedzielę 14.10.2018 o godzinie 15:00. Sędzią zawodów będzie Pan Warulik.

Zbiórka o godzinie 12:45 w Chwalibożycach, wyjazd 13:00 z Chwalibożyc.

Na zbiórkę przychodzimy w dresach klubowych i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a zawodnikom życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: