Spotkanie na szczycie.

Wreszcie po 3 meczach wyjazdowych nasz zespół zagra na własnym boisku. Tym razem do Chwalibożyc przyjedzie Orzeł Święta Katarzyna.

Nasz rywal w tym sezonie spisuje się znakomicie uzbierał już 10 punktów, a więc tyle samo co Burza (zagrali mecz więcej), zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ustępuje nam jedynie różnicą bramek. Orzeł strzelił do tej pory 15 goli i stracił tylko 5. Biorąc pod uwagę te liczby czeka nas w tej kolejce prawdziwy pojedynek na szczycie tabeli. Przeciwnik potrafi grać w piłkę i realizować własne założenia taktyczne o czym przekonaliśmy się grając z nimi w zeszłym sezonie.

Orzeł na wyjazdach do tej pory zagrał dwa razy, raz wygrał raz zremisował, strzelił 4 goli i stracił tylko 1. Czeka nas zatem ciężki bój o ligowe punkty.

W zeszłym sezonie w meczu u siebie rozegrany w rundzie jesiennej w dniu 15.10.2017 Burza wygrała 3:1 po golach Słoniny, Damiana Wróbla i Mateusza Kusia, na wyjeździe wiosną 20.05.2018 przegraliśmy niestety 2:1, a honorowego gola dla Burzy zdobył Krzysiek Czarnecki. Miejmy nadzieję, że Burza weźmie rewanż za wiosenny mecz i wygra u siebie na boisku!

Mecz zostanie rozegrany o godzinie 15:00 na boisku w Chwalibożycach . Mecz poprowadzi sędzia Polański jako główny arbiter, na liniach pomogą mu sędziowie Urycz oraz Krzyżanowski.

Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 13:30.

Wszyscy na mecz stawiamy się w dresach klubowych i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Proszę poinformować trenera o obecności na meczu do soboty do godziny 12:00.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: