Sparing jednak będzie!

Po wczorajszym treningu zanosiło się, że naszych piłkarzy nie ujrzymy w ten weekend w żadnym meczu sparingowym. Nasz sparingpartner w ostatniej chwili odmówił gry.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i dzięki serwisowi dolpilka.pl udało nam się znaleźć przeciwnika, będzie nim zespół White Bat Czerńczyce który występuje w B klasie. Zespół z gminy Kąty Wrocławskie również szukał partnera do gry i szybko dogadano szczegóły.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 11.00 na boisku w Czerńczycach. Wyjazdy 9.10- Chwalibożyce, 9.15 Oława- Biedronka przy oławskim stadionie.

Gramy w białych strojach, kto ma jeszcze taki strój w domu niech ze sobą zabierze! Reszta otrzyma stroje na miejscu!