Rewanż za jesień w Chwalibożycach.

W niedzielę udajemy się na mecz wyjazdowy. Tym razem będziemy gośćmi w Wierzbnie u tamtejszej Jankowianki. Nasz rywal obecnie w tabeli znajduje się pozycję wyżej od nas i ma tyle samo punktów co my, czyli 43. Jankowianka strzeliła 67 goli i straciła 36. W meczach u siebie Wierzbno wygrało 8 razy, 2 razy zremisowało i 2 razy przegrało, wszyscy którzy grali w Wierzbnie twierdzili, że gospodarze są u siebie bardzo mocni. Jankowianka u siebie strzeliła 41 goli i straciła 20.

W rundzie wiosennej nasz rywal aktualnie wygrało 6 meczy, 1 zremisowało i przegrał 2 mecze, a do meczu z nami przystąpi po remisie w ostatniej kolejce w Sobocisku. Burza do gry przystąpi po 3 wygranych z rzędu w tym nad liderem i byłym już wiceliderem ligi.

W jesiennym meczu w niesamowitych okolicznościach przegraliśmy u siebie 5:4 tracąc gole w samej końcówce. Teraz czas na rewanż tym bardziej, że Jankowianka jest jedynym zespołem, który w tym sezonie zabrał nam punkty w Chwalibożycach. Trzeba w tym miejscu dodać, że był to pierwszy w historii pojedynek ligowy pomiędzy naszymi zespołami.

Mecz zostanie rozegrany w Wierzbnie w niedzielę 26.05.2019 o godzinie 12:00, a zawody poprowadzi sędzia Tomczyk.

Wyjazdy:

Chwalibożyce 10:20

Gać 10:25

Oława- Biedronka obok PKS 10:30

Oława- przystanek MC 10:40

Na zbiórkę przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Naszym zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na mecz!