Ostatni akord 2018 roku.

W najbliższa niedzielę nastąpi ostatni akord ligowej jesieni, bardzo nieudanej dla nas jesieni, dlatego tym bardziej zależy nam by pozytywnym akcentem zakończyć rozgrywki w 2018 roku. Do Chwalibożyc przyjeżdża ekipa Logan II Kurów.

Nasz rywal jest aktualnie wiceliderem tabeli i ma na swoim koncie 28 punktów za 9 wygranych, remis i 3 porażki. Stosunek bramek ekipy z Kurowa to 39-24. Na wyjazdach Logan 4 razy wygrał, raz zremisował i raz przegrał, strzelił 16 goli i stracił 10. Czeka nas zatem trudne zadanie do wykonania i ciężki mecz na sam koniec ligi.

W zeszłym sezonie nasz najbliższy rywal grał w powiatowej klasie C i nie mieliśmy okazji do meczu ligowego. Historycznie graliśmy z ekipą Logana Witowice w klasie B w sezonach od 2008 do 2011. Jeżeli traktować Kurów jako spadkobiercę Witowic to nasze mecze w sezonie 2008/2009 wyglądały następująco: w Witowicach przegraliśmy 2:1, a u siebie wygraliśmy 3:0. W sezonie 2009/2010 w Chwalibożycach zremisowaliśmy 1:1, a w Witowicach ponownie padł remis, tym razem 2:2. W ostatnim sezonie naszych ligowych potyczek (2010/2011) w Chwalibożycach wygraliśmy 1:0, a w Witowicach ponownie, tym razem 4:1.

Nasz bilans z Loganem Witowice:

6 meczy

3 wygrane- 2 remisy- 1 porażka

Bramki 12:6

Mecz zostanie rozegrany o godzinie 11:00 w Chwalibożycach, zawody poprowadzi sędzia Stawicki jako główny, a na liniach pomogą mu Brożyna i Śmieszniak.

Zbiórka zawodników o godzinie 9:45 w szatni w Chwalibożycach, na mecz przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Proszę pamiętać o potwierdzeniu obecności trenerowi SMS-owo.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: