Ograć lidera.

W pierwszy majowy weekend czeka nas niezwykle trudne zadanie, do Chwalibożyc przyjeżdża niekwestionowany lider ligi- Bór Zaodrze Oława.

Nasz rywal w 20 meczach zgromadził 53 punkty za 17 wygranych 2 remisy i porażkę. Bór strzelił 77 bramek (najwięcej w lidze!) i stracił tylko 17 (najmniej w lidze!). W meczach wyjazdowych nasz rywal wygrał 7 razy, 2 razy zremisował i raz przegrał. Bór w rundzie wiosennej wygrał 6 meczy na 6, a obecnie legitymuje się serią 7 zwycięstw z rzędu i 11 meczy bez porażki z rzędu. My natomiast musimy się podnieść po porażce w Świętej Katarzynie. Najlepszym strzelcem Boru jest Rafał Stanik (wicelider) z 23 bramkami, ale jesienny dorobek zbierał jeszcze w barwach Czarnych Sobocisko.

Nasz jesienny pojedynek rozegrany na Zaodrzu był pierwszym pojedynkiem w historii ligowych obu zespołów. Niestety przegraliśmy tamto spotkanie 3:1 po słabej grze i błędach własnych, jedynego gola dla nas zdobył wtedy Mateusz Kuś. Pora zatem na rewanż, ale czeka nas najtrudniejsze zadanie tej wiosny. Co ciekawe był to pierwszy w historii mecz ligowy pomiędzy naszymi zespołami.

Mecz zostanie rozegrany w Chwalibożycach w niedzielę o godzinie 13:00. Zawody poprowadzą sędziowie Chruszcz jako główny i na liniach panowie Samołyk i Trokielewicz.

Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 11:45.

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach, zabieramy ze sobą dowody tożsamości i kto ma czarne komplety stroi meczowych.

Kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom życzymy powodzenia!