Mecz po sąsiedzku.

W niedzielne późne popołudnie udamy się do pobliskiej Oleśnicy Małej na mecz z tamtejszym Amatorem.

Nasz rywal obecnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie tylko 5 punktów za 5 remisów i 16 porażek. Amator w tym sezonie nie zaznał jeszcze smaku wygranej. Oleśnica Mała strzeliła do tej pory strzeliła 18 goli i straciła 91. W Oleśnicy Małej nasz rywal zdobył 3 punkty z 5 które posiada 3 razy remisując, w meczach domowych Amator zdobył 10 goli i stracił 40.

Co ciekawe październikowy mecz rozegrany w Chwalibożycach był pierwszym w historii pojedynkiem ligowym obu zespołów. Nasz zespół wygrał tamto spotkanie 4:1 po dwóch golach Mateusza Kusia, oraz bramkach Adriana Głowackiego i Grzegorza Książka.

Naszego przeciwnika absolutnie nie możemy lekceważyć, bo jak wiemy naszemu zespołowi ciężko gra się w meczach z takimi przeciwnikami. Musimy zrobić wszystko by wygrać te lokalne derby.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 16:00 na boisku w Oleśnicy Małej. Sędzią tego pojedynku będzie Pan Racławski.

Zbiórka zawodników w szatni w Chwalibożycach o godzinie 14:30, stamtąd pojedziemy do Oleśnicy Małej.

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Naszych kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom życzymy powodzenia!