Mecz o mistrzostwo rundy wiosennej.

W niedzielny poranek spotkamy się po raz ostatni z naszymi piłkarzami w sezonie 2018/2019! Burza w ostatniej kolejce jedzie do wicelidera tabeli Logana II Kurów.

Logan jak już wspomnieliśmy jest aktualnym wiceliderem ligi i już teraz jest jej wicemistrzem w sezonie 2018/2019 (GRATULUJEMY!). Kurów uzbierał 63 punkty za 20 wygranych 3 remisy i 4 porażki, strzelił 94 gole i stracił 34. W meczach u siebie Kurów wygrał 11 razy i przegrał 2 mecze, mając przy tym stosunek bramek 58-17.

Co ciekawe w rundzie wiosennej tego sezonu to Logan jest najlepszym zespołem i tej wiosny jeszcze nie przegrał! Wygrał 11 meczy, 2 zremisował, strzelił 54 gole i stracił tylko 7! Do meczu z nami przystępuje więc z serią 13 meczy bez przegranej i 4 wygranych z rzędu. Tuż za jego plecami rundę wiosenną spędza nasza Burza, która ma obecnie 8 wygranych z rzędu i w tej rundzie tylko raz przegrała i zremisowała, przez co ma punkt mniej od naszego najbliższego rywala w tabeli wiosny. Zatem w niedzielę czeka nas mecz o mistrzostwo rundy wiosennej.

Nasz jesienny mecz z Kurowem był naszym pierwszym w historii (tutaj nie liczymy pojedynków z Witowicami) i to w listopadzie zeszłego roku zagraliśmy najlepszy mecz w rundzie jesiennej i pewnie pokonaliśmy Logan 3:1 po golach Damiana Mazura, Mateusza Kusia i Sławomira Mazura.

Mecz zostanie rozegrany w Kurowie w niedzielę o godzinie 11:00, zawody poprowadzi sędzia Siwek.

Zbiórka zawodników o godzinie 9:30 w klubowej szatni, stamtąd pojedziemy do Kurowa.

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Wszystkich kibiców zapraszamy na ostatni mecz w sezonie 2018/2019, a zawodnikom życzymy powodzenia!