Hit kolejki!

W niedziele nastąpi kolejny mecz na szczycie z udziałem naszej drużyny. Na oławskim Zaodrzu miejscowy Bór jako lider tabeli podejmie wicelidera rozgrywek Burzę Chwalibożyce.

Bór Zaodrze Oława rozegrał mecz więcej od naszego zespołu i ma w tabeli o 3 punkty więcej czyli 16. Do tej pory nie przegrał w rozgrywkach ligowych i strzelił 18 bramek, tracąc przy tym 6. U siebie Bór zanotował 3 wygrane strzelając 12 goli i tracąc 3. Burza natomiast na wyjazdach dwa razy wygrała, raz zremisowała i strzeliła 12 goli tracąc 3. W tym momencie nasz zespół może się pochwalić najlepszą defensywą w lidze, bo stracił tylko 3 gole.

W zeszłym sezonie nasz rywal uczestniczył w rozgrywkach klasy C, zatem nie mieliśmy okazji do ligowego pojedynku pomiędzy naszymi zespołami. Skala trudności tego meczu jest bardzo duża i na pewno czeka nas w siódmej serii gier mecz kolejki. Niezwykle nam przyjemnie, że w tym meczu uczestniczy nasz zespół.

Mecz zostanie rozegrany w Oławie na ulicy Bażantowej. Początek meczu w niedzielę 20.09.2018 o godzinie 15:00. Zawody poprowadzi Pan Sulikowski jako arbiter główny.

Wyjazdy:

Niemil/Oleśnica Mała 13:00

Chwalibożyce 13:10

Godzikowice/ Gać 13:15

Oława- zbiórka na boisku rywala 13:30.

Zawodnicy na mecz przychodzą w klubowych dresach i zabierają ze sobą dowody tożsamości!

Prosimy by zawodnicy poinformowali trenera o swojej obecności do soboty do godziny 12:00

Zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na mecz!

Na mecz zapraszają: