Czas na rewanż.

W niedzielny poranek nasz zespół ma rachunki do wyrównania. Jesienny pojedynek w mocno kontrowersyjnych okolicznościach wygrało z nami Ognisko Przeworno. To właśnie obecny wicelider tabeli zawita do Chwalibożyc.

Nasz przeciwnik ma 49 punktów w tabeli po ostatnich kolejkach zbliżył się do lidera na 5 oczek. Ognisko wygrało w tym sezonie 15 meczy, 4 zremisowało i poniosło 3 porażki, strzelając przy tym 69 goli i tracąc 26. Przeworno legitymuje się trzecią najlepszą obroną w lidze, a na wyjazdach wygrało 5 razy, 3 razy zremisowało i trzy razy przegrało. Strzelili oni na wyjazdach 32 gole i stracili 18.

Ognisko w rundzie wiosennej wygrało 6 meczy i poniosło 2 porażki, obecnie nasz rywal legitymuje się 3 wygranymi z rzędu.

W rundzie jesiennej jak już wspomnieliśmy przegraliśmy w Przewornie 2:1 po golu Mateusza Kusia i skandalicznych okolicznościach jakie towarzyszyły temu pojedynkowi.

Historyczne statystyki:

2018/2019- klasa B- Porażka na wyjeździe 2:1

2012/2013- klasa A- Remis 1:1 na wyjeździe, wygrana u siebie 5:3

2011/2012- klasa A- wygrana 2:1 na wyjeździe, wygrana 6:1 u siebie.

Bilans: 5 meczy- 3 wygrane- remis- porażka. Bramki 15-8.

Mecz zostanie rozegrany w Chwalibożycach o godzinie 11:00 w najbliższą niedzielę, a poprowadzą go sędziowie Kmiecik jako główny i na liniach Stawicki oraz Jasiński.

Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 9:45, zabieramy ze sobą dowody tożsamości, kto ma ten bierze drugi komplet stroi, a na mecz przychodzimy w klubowych dresach.

Naszym zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia, a wszystkich kibiców zapraszamy na mecz!