Czas na kolejny rewanż.

W niedzielę czeka nas kolejny rewanż za mecz jesienny. Do Chwalibożyc przyjeżdża Kwarcyt Jegłowa z którym w rundzie jesiennej w bardzo szczęśliwych okolicznościach zremisowaliśmy. Nasz najbliższy rywal zajmuje 11 miejsce w tabeli i ma 22 punkty za 7 wygranych, remis i 16 porażek. Kwarcyt strzelił do tej pory 41 goli i stracił 70.

O ile w meczach domowych Kwarcyt to solidny zespół o tyle na wyjazdach nie prezentuje się tak dobrze i wygrał tylko 2 razy na 12 prób, strzelając przy tym 20 goli i tracąc 51. W rundzie wiosennej Kwarcyt legitymuje się do tej pory bilansem 3 wygranych i 7 porażek. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał u siebie z Czarnymi Sobocisko. Burza przystępuje do meczu po serii 4 wygranych z rzędu.

W rundzie jesiennej tak jak wspominaliśmy w szczęśliwych okolicznościach zremisowaliśmy 2:2 zdobywając gola w 94 minucie meczu, strzelcem tego gola był Sławomir Mazur, a wcześniej prowadzenie z rzutu karnego dał nam Mateusz Kuś. Teraz pora na rewanż za jesień i pokazanie gościom jak się gra w Chwalibożycach. Był to pierwszy w historii pojedynek ligowy pomiędzy naszymi zespołami.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę w Chwalibożycach o godzinie 11:00. Zawody poprowadzą sędziowie Wierzbicki jako główny i Tomczyk oraz Sulikowski jak liniowi. Zbiórka zawodników o godzinie 9:30 w szatni.

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości oraz kto ma to czarny sprzęt.

Naszych kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!