Zimowe okno transferowe.

Wraz z rozpoczęciem rozgrywek (już w najbliższą niedzielę) zamyka się okno transferowe dla zespołów z niższych lig. Przed rundą jesienną mieliśmy dla naszych kibiców o wiele więcej transferów do klubu niż z klubu, niestety tym razem jest odwrotnie.

W naszym zespole z różnych powodów nie ujrzymy już Dominika Kuli, Axela Skorobohatego, Adriana Purzyńskiego, Tomasza Stachowicza, Adriana Głowackiego. Szczególnie strata naszego bramkarza, napastnika i "Palucha" jest bolesna ponieważ byli oni podstawowymi zawodnikami naszej 11. Ubytki znaczne i na pewno mające wpływ na kształt naszego podstawowego składu.

Teraz trochę lepszych wiadomości, treningi wznowił Piotr Słonina, który powinien być wzmocnieniem naszej linii pomocy, na mocy transferu definitywnego trafili do nas Jarosław Mazur i Grzegorz Książek, którzy wcześniej byli do nas tylko wypożyczeni. A jedynym "nowym" zawodnikiem w naszym zespole jest Piotr Kościelny. Celowo napisaliśmy "nowym" gdyż jest to zawodnik doskonale znany naszym kibicom, który występował już w barwach Burzy Chwalibożyce. Doświadczony zawodnik na pewno będzie wzmocnieniem naszego zespołu.

Podsumowanie transferów w zimowym oknie transferowym 2019:

Przybyli:

Piotr Słonina (wznowił treningi)

Piotr Kościelny(wolny zawodnik- poprzednio Moto Jelcz Oława)

Jarosław Mazur (transfer definitywny- Błękitni Siedlce)

Grzegorz Książek (transfer definitywny- Błękitni Siedlce)

Odeszli:

Piotr Kurowski (zrezygnował z gry w trakcie rundy jesiennej)

Adrian Purzyński (nie wznowił treningów)

Axel Skorobohaty (nie wznowił treningów)

Tomasz Stachowicz (nie wznowił treningów)

Adrian Głowacki (kontuzja)

Dominik Kula (powrót do Moto Jelcz Oława- juniorzy).

Wszystkim naszym zawodnikom obecnym i byłym życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!