Wygrana albo marazm.

Czas na przełamanie, dawno nie przegraliśmy dwóch meczów z rzędu, a teraz stało się to niestety faktem. W niedzielę jedziemy do Jegłowej na mecz z Kwarcytem.

Kwarcyt jest obecnie 11 w tabeli i ma 12 punktów. W 10 meczach wygrali 4 razy i przegrali 6 razy. Jegłowa strzeliła 23 bramki i straciła 31. W meczach u siebie Kwarcyt wygrał 2 razy i dwa razy przegrał, strzelił przy tym 10 goli i stracił 7. Zatem jak widać w meczach w Jegłowej bardzo trudno pokonać ich bramkarza.

Nie mieliśmy okazji w zeszłym sezonie zagrać z Kwarcytem ponieważ występował on w innej grupie klasy B gdzie zajął 10 miejsce w zeszłym sezonie.

Mecz zostanie rozegrany w Jegłowej o godzinie 11:00. Mecz zostanie poprowadzony przez Pana Tomczyka.

Wyjazd na mecz zaplanowano o godzinie 9:10 z Chwalibożyc z naszej szatni. Zbiórka o godzinie 9:00 w szatni.

Na zbiórkę przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!