Wrócić na zwycięską ścieżkę.

W niedzielę wracamy do Chwalibożyc na kolejny mecz ligowy, tym razem naszym rywalem będzie sąsiad zza miedzy, Amator Oleśnica Mała.

Nasz rywal w rozgrywkach ligowych zdobył do tej pory 3 punkty za 3 remisy w 7 meczach. Amator strzelił 8 goli i stracił 24. W meczach wyjazdowych bilans Oleśnicy małej to jeden punkt w 4 meczach i 4 strzelone gole i 18 straconych.

W poprzedniej kolejce Amator zremisował z Czarnymi Sobocisko 3:3, my jak wiadomo przegraliśmy na boisku lidera Boru Zaodrze 3:1. Mamy zatem kolejny mecz w którym nasi kibice będą oczekiwali od nas rehabilitacji za porażkę. W zeszłym sezonie nasze drużyny nie miały okazji ze sobą zagrać meczu, ponieważ nasz rywal grał w niższej lidze.

Mecz zostanie rozegrany w Chwalibożycach w niedzielę o godzinie 11:00. Zawody poprowadzi trójka sędziowska Wilk (główny), Trokielewicz i Polański (asystenci)

Zbiórka zawodników o godzinie 9:30 w szatni w Chwalibożycach.

Na mecz przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz, a zawodnikom życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: