Przedświąteczne granie.

Ze względu na święta Wielkanocne nasi piłkarze na boisko wybiegną już w sobotni poranek. Na 3 z rzędu mecz w Chwalibożycach przyjeżdża zespół Pogoni z Kowalowa.

Nasz rywal obecnie zajmuje 12 miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie za 3 wygrane, 3 remisy i 12 porażek. Pogoń strzeliła do tej pory 34 gole i straciła 78. Kowalów na wyjazdach prezentuje się fatalnie, zdobył do tej pory 1 punkt za remis i poniósł aż 7 porażek strzelając 11 goli i tracąc 40. Najlepszymi strzelcami ekipy Pogoni są Bartosz Gawron i Andrzej Swatek, którzy mają po 9 goli.

Burza u siebie wygrała 7 meczy i poniosła 1 porażkę, strzeliła 29 goli i straciła 10, a obecnie legitymuje się serią 5 meczy bez przegranej, wypadałoby podtrzymać serię meczy bez porażki. Pogoń w rundzie wiosennej 1 mecz wygrała, 1 zremisował i poniosła dwie porażki, zatem zdobyła 4 punkty.

W meczu rozegranym w Kowalowie w rundzie jesiennej w dniu 16.09.2019 Burza wygrała 7:2. Bramki dla nas strzelili Damian Mazur 2, Adrian Głowacki- 2, Grzegorz Książek, Mateusz Kuś i Tomasz Stachowicz. Mamy nadzieję na podobną skuteczność już jutro!

Historyczne pojedynki z Pogonią:

Sezon 2018/2019 Klasa B. Wyjazd- wygrana 7:2

Sezon 2007/2008 Klasa C. Dom- wygrana 4:0, Wyjazd- wygrana 6:0.

Bilans: 3 mecze- 3 wygrane- 0 remisów- 0 porażek. Bramki 17:2.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 11:00 na boisku w Chwalibożycach. Zawody poprowadzą sędziowie: Zawadzki, Świderska i Orliński.

Zbiórka zawodników o godzinie 9:40 w szatni klubu, na mecz przychodzimy w klubowych dresach, zabieramy ze sobą dowody tożsamości oraz kto ma to sprzęt meczowy, którego po ostatnim meczu nie zdano w całości!

Naszych kibiców serdecznie zapraszamy na zawody, a zawodnikom życzymy powodzenia!