Podsumowanie sezonu 2018/2019- klasa B grupa VI.

Sezon 2018/2019 przeszedł do historii już jakiś czas temu, my natomiast spieszymy z podsumowaniem sezonu.

Mistrzem ligi został zespół Boru Zaodrze Oława, któremu serdecznie gratulujemy awansu do klasy A! Wicemistrzem ligi został Logan II Kurów, a na najniższym stopniu podium usadowił się zespół Ogniska Przeworno. Burza drugi sezon z rzędu zajmuje w końcowej tabeli 4 miejsce, o ile w zeszłym roku przyjmowaliśmy to z pokorą o tyle w tym roku pozostaje ogromny niedosyt bo na słabe miejsce w tabeli wpłynęła fatalna jesień w naszym wykonaniu i dopiero 7 miejsce w tabeli, na wiosnę długo byliśmy niepokonani i ostatecznie zameldowaliśmy się w tabeli jako 3 drużyna wiosny tylko 4 punkty za najlepszym zespołem rundy- Loganem II Kurów. Na pocieszenie pozostaje nam miano najskuteczniejszego zespołu w lidze- strzeliliśmy 106 goli oraz najlepszego zespołu w meczach u siebie- 13 wygranych i 1 porażka! Osobną ciekawostką jest fakt, że w każdym z 28 ligowych meczy Burza strzelała przynajmniej jednego gola.

Garść ligowych statystyk:

1. Bór Zaodrze Oława 25 goli straconych

2. Ognisko Przeworno 33 gole stracone

3. Logan II Kurów 35 goli straconych

Sezon tak jak wspominaliśmy jest niestety naszym rozczarowaniem, szczególnie, że na wiosnę byliśmy jednym z najlepszych zespołów w lidze, żal fatalnej zapaści w rundzie jesiennej, ale pocieszający jest fakt, że w zeszłym roku przez cały sezon graliśmy nierówno, tym razem wpadka była tylko w rundzie jesiennej.

WSZYSTKIM ZWODNIKOM, KIBICOM, OSOBOM NAM POMAGAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA SEZON 2018/2019 I OBIECUJEMY POPRAWĘ W PRZYSZŁYM ROKU!