Nowa strona.

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową, miejmy nadzieję, że o wiele bardziej aktualną stronę klubu BURZA DOMBUD CHWALIBOŻYCE.

Od dzisiaj można znaleźć nas pod adresem www.burzachwalibożyce.futbolowo.pl Mamy nadzieję, że dzięki grupce kilku zapaleńców i przy wydatnej współpracy z zarządem klubu strona będzie trwać tak długo jak nasz wspaniały zespół.

Stara strona pod adresem www.burzadombud.futbolowo.pl będzie jeszcze przez chwilę obecna na serwerach tak by każdy mógł jeszcze skorzystać z jej zasobów i ewentualnie pobrać coś co go interesuje. Z dniem 31 lipca 2015 stara strona zakończy swoje istnienie.

Jednocześnie zapraszamy do komentarzy i pomocy przy redagowaniu strony, wszelkie idee i pomysły mile widziane :)