Derby za miedzą.

Czas na nasze małe derby, w niedzielę jedziemy za miedzę do lokalnego rywala Zorzy Niemil. Nasz rywal na 17 punktów i zajmuje 10 miejsce, do tej pory wygrali 4 mecze, zremisowali 5 i ponieśli 3 porażki. Zorza strzeliła 33 gole i straciła 20. W meczach w Niemilu Zorza jest bardzo groźna, wygrała 4 mecze (wszystkie do tej pory, które są ich zwycięstwami) i zremisowała dwa. Strzeliła 23 gole i straciła tylko 4! To tylko pokazuje, że Zorza jest zespołem własnego podwórka ( na wyjeździe jeszcze nie wygrali).

W zeszłym sezonie Burza wygrała dwukrotnie w lidze z Niemilem, najpierw u siebie w dniu 17.09.2017 5:2 (gole strzelali dla nas Mateusz Kuś 2, Damian Wróbel, Krzysiek Czarnecki i Piotr Kwiatkowski), a na wiosnę w dniu 22.04.2018 5:0 na boisku rywala ( gole strzelali, Piotr Słonina, Mateusz Kuś, Adrian Głowacki, Patryk Zakrzewski, Dominik Galasiński).

Historycznie w meczach ligowych spotkaliśmy się z Zorzą w sezonie 2007/2008 w Powiatowej klasie C. W Chwalibożycach wygraliśmy 6:1, a w Niemilu ponownie , tym razem 5:1.

Bilans meczy ligowych z Zorzą:

4 mecze- 4 wygrane-0 remisów- 0 porażek

21 goli strzelonych, 4 stracone.

Mecz zostanie rozegrany w Niemilu w niedzielę 18.11.2018 o godzinie 11:00. Zawody poprowadzi sędzia Urycz jako główny, oraz Lasota i Ostrowski jako liniowi.

Zbiórka w klubowej szatni punktualnie o godzinie 9:30, z szatni ruszymy do Niemila. Przypominamy o konieczności potwierdzenia obecności sms-em trenerowi!

Na zbiórkę przychodzimy w klubowych dresach i zabieramy ze sobą dowody tożsamości!

Kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a zawodnikom tradycyjnie życzymy powodzenia!

Na mecz zapraszają nasi sponsorzy: